Celní systémy Admija - mySEAP-AcomPort

EDI AcommPort
Přejít na obsah
O nás

Admija

Společnost Admija CZ se sídlem v Orlové je od roku 1990 se svým týmem a extermímí spolupracovníky předním tvůrcem progresivních softwarových produktů celní problematiky pro automatizované elektronické celní řízení v certifikovaných lokalizacích pro Českou a Slovenskou republiku. Kooperuje s celní správou České a Slovenské republiky.

Vysokou užitnou hodnotu, kvalitu, univerzálnost a uživatelskou přívětivost produktů při zahájení pilotního provozu, v počátcích ostrého provozu a přechodu všech aplikací celního systému včetně app AcommPort do rutinního provozu ocenilo certifikací kompatibility GŘC a účastníci z řad soukromých společností a deklarantských firem.

Reference

V současnosti mnohé tuzemské a zahraniční malé, střední a velké společnosti v ČR integrují pro svou výhodnost modul AcommPort do svých podnikových informačních systémů.

Spolupráce s Ministerstvem financí ČR, GŘC, Finančným riaditeľstvom SR, podpora vlastním a zahraničním know-how a dynamický kolektiv nadále směřuje k velmi dobré perspektivě dalšího rozvoje.

Vznikl počátkem 90. let přerodem ze sw progranu elektronického celního sazebníku s postupným a abecedním zařazováním navrženým pro Ústřední Celní Správu ČSSR pro připravovanou distribuci Hospodářskou komorou ČSSR/ČSFR a nově zařazením elektronického formuláře JCD (Jednotná celní deklarace) místo původního NCŘ (Návrh na celní řízení).

Následoval dynamický rozvoj do obsáhlého IS pokrývajícího celou problematiku celního, posléze pak elektronického celního řízení včetně režimů s ekonomickým účinkem.

Projekty

Elektronický celní sazebník, Abecední sazebník, NCŘ - JCD, ČAIIT alternativní tarif, elementy datového modelu CŘ, Karta daní, Seznam PD a Seznam PPD, eliminace finančních a daňových machinací Ceskon, UNEDIFACT MD ČR, Depozita, Zajištění celního dluhu, Sjednocení komunikace, NCTS, Intrastat, ECŘ, ... aj. Pokuta, Penale, Mýtné, SEAP/COMIN - AcommPort, web portály, atd.

Okružní 988
+420 596 512 042
+420 596 523 429
admijamm@admija.cz
© Copyright Admija 2014 - 2021
EDI AcommPort
Návrat na obsah